Koronavīrusa SARS-CoV-2 noteikšana

E. Gulbja Laboratorijā pieejams jauns izmeklējums – SARS-CoV-2 (COVID-19) antivielu noteikšana. Vairāk informācijas par izmeklējumu.
Uz antivielu testu neattiecas zemāk aprakstītā testēšanas kārtība un apmaksas nosacījumi.

 

Šobrīd ikvienam Latvijas valstpiederīgajam ir iespēja veikt valsts apmaksātu Covid-19 testu arī tad, ja nav saslimšanas simptomu. Piesakoties izmeklējumam, mēs piedāvāsim Jums tuvāko pacientu pieņemšanas punktu analīžu veikšanai.
Ja pacients nav Latvijas valstspiederīgais un nav Covid-19 saslimšanas simptomu, par izmeklējumu jāmaksā 59 EUR. Ar simptomiem izmeklējums ir bez maksas.

Bez iepriekšēja pieraksta uz Covid-19 analīžu nodošanu doties nedrīkst!

Ārstiem:
Lai nosūtītu pacientu uz valsts apmaksātajām COVID-19 analīzēm, aizpildiet Ārstu sadaļas formu ŠEIT (lai piekļūtu ārstu sadaļai, nepieciešams elektroniski autorizēties).


E. Gulbja Laboratorijā līdz šim veiktie jaunā koronavīrusa SARS-CoV-2 izmeklējumi: 99329, no tiem 1111 pozitīvi (kopējais pozitīvo testu skaits – gan primāri apstiprinātie, gan atkārtoti testētie).
Informācija par situāciju līdz 15.09.2020


Lai veiktu SARS-CoV-2019 testu, pacientam ir jāpierakstās uz vizīti pa telefonu 67801112. Esam palielinājuši analīžu pieņemšanas kapacitāti, tāpēc pieteikties uz analīzi ir iespējams arī jau tajā pašā vai dažās tuvākajās dienās.

E. Gulbja Laboratorija piedāvā veikt SARS-CoV-2 noteikšanu kolektīvam uzņēmumā, iepriekš saskaņojot Jums ērtu laiku un vietu. Izbraukuma cena 30.00 EUR.
Ja vēlaties pieteikties šādam pakalpojumam, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni 26400127.


Izmeklējamais materiāls tiek ņemts no rīkles un deguna. Ierodoties laboratorijā, pacientam būs obligāti jāuzrāda personu apliecinošu dokumentu. Apmeklējot laboratoriju, jāievēro piesardzības pasākumi – starp pacientiem jāsaglabā 2 m distance; ja ir klepus, jālieto sejas maska; ja ir saslimšanas simptomi vai ja atrodaties karantīnā, ir jāierodas personīgajā auto vai kājām.


Ja pacients nav nesen atgriezies no ārvalstīm un nav bijis kontakta ar apstiprinātu COVID-19 slimnieku, testu iesakām veikt komplektā ar gripas eksprestestu un/vai respiratoro infekciju paneļiem, lai precizētu saslimšanas ierosinātāju. Laboratorijā vispirms tiks veikts SARS-CoV-2019 tests.

Testa nosaukums Laboratorijas kods Cena EUR
Gripas eksprestests 6378 12,70
Respiratoro infekciju panelis (vīrusi) 5910 47,30
Respiratoro infekciju panelis (vīrusi un baktērijas) 5915 122,30

Jaunākā informācija, rekomendācijas un rīcības algoritmi mājas lapā covid19.gov.lv/

Vienotais bezmaksas informatīvais tālrunis, ja ir jautājumi par COVID-19 – 8345

Informācija un norādījumi pacientiem un to ģimenes locekļiem pozitīva rezultāta gadījumā


Citi raksti