Sadarbības partneri

ARS

”ARS” ir viena no Latvijā lielākajām daudzprofilu ambulatorās ārstniecības iestādēm ar izciliem speciālistiem, jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un labām tradīcijām. Piedāvājam kvalitatīvu diagnostiku, ārstēšanu un rehabilitāciju gan pieaugušajiem, gan bērniem.

www.ars-med.lv

AVA Clinic

АVА CLINIC ir starptautisks klīniku tīkls, kas specializējas neauglības ārstēšanā, ginekoloģijā, pediatrijā, kā arī veic visa veida analīzes. AVA CLINIC misija ir ne tikai neauglības ārstēšana, bet arī vesela mazuļa piedzimšana.

www.avaclinic.lv/en

DATAMED

“Datamed” ir medicīnas diagnostikas datu arhīvs, kurā pacienti var piekļūt vairākiem saviem medicīnas iestādēs veiktajiem izmeklējumiem vienuviet, izmantojot internetbanku, e-ID autentifikācijas rīkus vai medicīnas iestāžu izsniegtos piekļuves rekvizītus no vairāk kā 40 Latvijas medicīnas iestādēm.

www.datamed.lv

iVF Riga

iVF Riga – neauglības ārstēšanas un reproduktīvās ģenētikas klīnika

Visa veida neauglības diagnostika un ārstēšana (IUI, IVF, ICSI)

Reproduktīvas ģenētikas centrs (ārsta ģenētiķa konsultācijas, PGS/PGD, kariotipēšana, neinvazīva augļa RH-faktora noteikšana, trombofīlijas molekulārā testēšana, Y mikrodelēcijas AZF reģiona molekulārā testēšana, pārtraukušās grūtniecības materiāla ģenētiskā izmeklēšana, fragilās X hromosomas testēšana)

 • Vīriešu neauglības diagnostika un ārstēšana
 • Valsts apmaksāta neauglības ārstēšanas programma
 • Donoru programmas (olšūnu, spermas un embriju donēšana)
 • Reproduktīvas funkcijas saglabāšana onkoloģiskiem pacientiem
 • Ģenētiskā materiāla banka
 • Grūtniecības novērošana (grūtniecība ar augstu risku, 3D/4D ultraskaņas izmeklēšana, cerklāžas pesāriji)
 • Uroloģija un androloģija
 • Ginekoloģija
 • Vienīgais nacionālais Biotehnoloģiju un cilmes šūnu centrs
ivfriga.lv

Diplomātiskā servisa medicīnas centrs

Elizabetes ielā 57, 4. stāvā, Rīga LV-1050
Tālr. 67229942, mob.tālr. 26525711, fakss 67289413
E-pasts: dsmc@apollo.lv

www.dsmc.lv

Latgales Uroloģijas Centrs

Latgales uroloģijas centrs ir ambulatora uroloģiska medicīnas iestāde, kas sniedz specializētu konsultatīvu, diagnostisku, ārstniecisku un pilna apjoma ambulatoru ķirurģisko uroloģisko palīdzību. Mūsu centrs – tā ir augstāko tehnoloģiju pielietošana, individuāla un profesionāla pieeja katram pacientam un kompleksa Jūsu veselības problēmu risināšana.

www.urocenter.lv

MAMA RĪGA

Auglības klīnika MAMA RĪGA ir akreditēta ārstniecības iestāde, kurā pieejama poliklīnika, operāciju bloks, Embrioloģijas un reproduktīvās ģenētikas laboratorija (Audu centrs), dienas stacionārs, kriokonservācijas glabātava u.c.. Klīnika saņēmusi Eiropas standartiem atbilstošu Audu un šūnu izmantošanas atļauju. Klientu ārstēšanai klīnikā tiek pielietotas jaunākās un efektīvākās medicīnas tehnoloģijas un neauglības ārstēšanas metodes, kas atbilst visām Pasaules Veselības organizācijas (World Health Organization) un Eiropas Savienības noteiktajām prasībām.

www.ivf.lv

maniveselibasdati.lv

maniveselibasdati.lv ir e – veselības portāls, kurš sniedz tev iespēju apkopot savu medicīnisko informāciju vienuviet, un turpmāk to lietot, kad vien ir nepieciešams – jebkurā laikā un vietā! Esot mājās, pie ārsta, aptiekā, vai pat atrodoties citā valstī. Lieto ērti un bez maksas.

www.maniveselibasdati.lv

Premium Medical

Premium Medical ir premium klases klīnika, kas sniedz plaša spektra ambulatoros un stacionāros medicīnas pakalpojumus visai ģimenei, nodrošinot augstu kvalitātes un servisa līmeni. Starp visiem pieejamajiem medicīniskajiem pakalpojumiem Premium Medical piedāvā arī veselības „Check-up” -unikālu individualizētu preventīvās medicīnas programmu.

www.premiummedical.lv

SmartMedical

SmartMedical – programma ambulatorām un stacionārām iestādēm, zobārstniecības klīnikām un ārstu praksēm. Viegla pacientu datu pārvalde, vienkārša medicīnisko dokumentu noformēšana, pārskatāmi pacientu pieraksti un norēķinu kontrole vienā programmā ir ierasta ikdiena SmartMedical klientiem. Dažādi tiešsaistes pakalpojumi sniedz papildus ērtības un iespejas SmartMedical lietotājiem, pateicoties sasaistei ar e-Veselības, Nacionālā Veselības Dienesta, E.Gulbja Laboratorijas un veselības apdrošinātāju sistēmām, kā arī portālu pacientiem – Piearsta.lv.

SmartMedical – Jūsu palīgs darbā ar pacientiem!

www.smartmedical.eu

sos03.lv

“sos03.lv” ir dienests, kura sertificētie mediķi strādā tieši jums 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Konsultējam situācijās, kad ārsts nav pieejams. Sniedzam plaša spektra konsultācijas veselības jautājumos.

www.sos03.lv

VSIA “Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca”

VSIA “Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca” ir vienīgā specializētā ārstniecības iestāde Latvijā, kas sniedz augsti kvalificētu ārstniecības pakalpojumu primāru un sekundāru palīdzību skeleta traumu gadījumos, kompli­cētu traumu seku novēršanā, veic ortopēdiskas un rekonstruktīvas operācijas dažādu skeleta un locītavu slimību gadījumos.

Slimnīcas darbības virzieni:

 • specifiskā ķirurģija (traumatoloģija, ortopēdija, endoprotezēšana, artroskopiskā ķirurģija, mikroķirurģija, mugurkaula ķirurģija, onkoloģiskā ķirurģija, septiskā ķirurģija);
 • radioloģiskā un cita veida diagnostika;
 • ambulatorā aprūpe un konsultācijas;
 • rehabilitācija;
 • apmācība;
 • pētnieciskā darbība.
www.tos.lv

Veselības aprūpes centrs VALEO

Valsts apmaksātie medicīniskie pakalpojumi.

Stirnu iela 8, Rīga.
Tālr.: 67598803

www.vacvaleo.lv

“Veselības centrs 4”

SIA „Veselības centrs 4” ir Latvijā lielākā privātā ambulatorā medicīnas kompānija daudzprofilu ambulatorās medicīnas iestāžu grupā un, iespējams, atpazīstamākais medicīnas centrs ar tehnoloģiski modernāko aprīkojumu kopumā.

Rīgā, Kr. Barona ielā 117
Tālruņi: 67847100, 67847103

www.vc4.lv

“Veselības centrs 4” Diagnostikas centrs

Diagnostikas centrs – kvalitāte, kas pieejama visiem!

Rīgā, Grebenščikova ielā 1
Tālruņi: 67144031, 67143550, 27866655

www.vc4diagnostikascentrs.lv

Via Una poliklīnika

Diagnostika, ārstniecība, zobārstniecība, rehabilitācija, vakcinācija.

Katrīnas Dambis 10, Rīga

www.via-una.lv